Teknisen toimen yhteystiedot

Teknisen toimen virka-ajan ulkopuoliset päivystysnumerot

Työnjohto-/lumipäivystys 044 297 0354
Tilapalvelun ammattimiespäivystys 044 297 0347
Vesilaitoksen päivystys 044 297 0352

Teknisen toimen yhteystiedot

Tekninen johtaja Jouni Hänninen, 044-2970 381, jouni.hanninen(at)alajarvi.fi
Toimistosihteeri Anne Matokangas, 06 2412 2285, anne matokangas(at)alajarvi.fi
Yleisten alueiden päällikkö Pentti Yli-Olli, 044-2970 226, 06-2412 2226, pentti.yli-olli(at)alajarvi.fi
Tilapalvelupäällikkö Timo Ketola, 044-2970 288, 06-2412 2288, timo.ketola(at)alajarvi.fi
Rakennusmestari Juuso Pikkukangas, 040-6800 324, juuso.pikkukangas(at)alajarvi.fi
Vs. rakennustarkastaja Johanna Sikkilä, 040-617 6766, 06-2412 2262, johanna.sikkila(at)alajarvi.fi
Toimistosihteeri, rakennusvalvonta Tapio Höykinpuro, 044-2970 267, tapio.hoykinpuro(at)alajarvi.fi
Kaavoituspäällikkö Kirsi Haapa-aho, 044-2970 264 , kirsi.haapa-aho(at)alajarvi.fi
Maanmittausteknikko Ville Vistbacka, 044-5570 296, 06-2412 2296, ville.vistbacka(at)alajarvi.fi
Vs. palvelupäällikkö Sari Koivuranta, 040-846 3420, 06-2412 7745, sari.koivuranta(at)alajarvi.fi
Puhdistuspalveluesimies Tuula Kuoppala, 044-2970 217, 06-2412 2217, tuula.kuoppala(at)alajarvi.fi
Puhdistuspalveluohjaaja/laitoshuoltaja Tuija Isoniemi, 0400-413 875, tuija.isoniemi(at)alajarvi.fi
Ympäristösihteeri Kirsi Syynimaa, 044-2970 364, kirsi.syynimaa(at)vimpeli.fi

Toimistosihteeri, jätelautakunnan esittelijä/sihteeri Sirma Lampinen, 0400-790 642, 06-2412 2282, sirma.lampinen(at)alajarvi.fi , jarviseudunjatelautakunta.fi

Osoite:

Käyntiosoite: Koulupolku 4, 62900 Alajärvi
Postiosoite: Sahapolku 49, 62900 Alajärvi

Yhteystiedot

Käyntiosoite
Koulupolku 4
62900 Alajärvi

Postiosoite
Sahapolku 49
62900 Alajärvi